KNLTB Accountmanagers

Frank Neering

Regio: Noord Holland Noord en Flevoland

E-mail: f.neering@knltb.nl

Telefoon: 06 10 24 95 95

Neem contact op met Frank

Edwin Giethoorn

Regio: Oost Brabant

E-mail: e.giethoorn@knltb.nl

Telefoon: 06 51 55 07 17

Neem contact op met Edwin

Benoit Gilissen

Regio: Gelderland 

E-mail: b.gilissen@knltb.nl

Telefoon: 06 53 30 37 50

Neem contact op met Benoit

Ferdi Martens

Regio: West Brabant en Zeeland

E-mail: f.martens@knltb.nl

Telefoon: 06 53 27 66 59

Neem contact op met Ferdi

Arie Martijn Schenk

Regio: IJmond en Leiden

E-mail: a.schenk@knltb.nl

Telefoon: 06 53 27 75 20

Neem contact op met Arie Martijn

Janneke Verwoert

Regio: Limburg

E-mail: j.verwoert@knltb.nl

Telefoon: 06 20 97 86 47

Neem contact op met Janneke

Marc Wolfertz

Regio: Utrecht

E-mail: m.wolfertz@knltb.nl

Telefoon: 06 53 44 96 09

Neem contact op met Marc

Christian Bessembinders

Regio: Groningen en Friesland

E-mail: c.bessembinders@knltb.nl

Telefoon: 06-22073784

Neem contact op met Christian

Bernice Treep

Regio: Overijssel en Drenthe

E-mail: b.treep@knltb.nl

Telefoon: 06-12197575

Neem contact op met Bernice

Helaas is het alleen mogelijk om vanuit Nederland een reactie te plaatsen.