KNLTB Accountmanagers

Marc Bakkum

District: Noord Holland Noord en Friesland

E-mail: m.bakkum@knltb.nl

Telefoon: 06 12 99 62 34

Neem contact op met Marc

Gerben Bouwman

District: Groningen/Drenthe en Overijssel

E-mail: g.bouwman@knltb.nl

Telefoon: 06 12 19 75 75 

Neem contact op met Gerben

Tom van der Burght

District: Den Haag en Rotterdam

E-mail: t.vanderburght@knltb.nl

Telefoon: 06 53 27 74 58

Neem contact op met Tom

Edwin Giethoorn

District: West- en Oost Brabant

E-mail: e.giethoorn@knltb.nl

Telefoon: 06 51 55 07 17

Neem contact op met Edwin

Benoit Gilissen

District: Gelderland 

E-mail: b.gilissen@knltb.nl

Telefoon: 06 53 30 37 50

Neem contact op met Benoit

Ferdi Martens

District: Centraal Brabant en Zeeland

E-mail: f.martens@knltb.nl

Telefoon: 06 53 27 66 59

Neem contact op met Ferdi

Arie Martijn Schenk

District: IJmond en Leiden

E-mail: a.schenk@knltb.nl

Telefoon: 06 53 27 75 20

Neem contact op met Arie Martijn

Janneke Verwoert

District: Limburg

E-mail: j.verwoert@knltb.nl

Telefoon: 06 20 97 86 47

Neem contact op met Janneke

Marc Wolfertz

District: Utrecht

E-mail: m.wolfertz@knltb.nl

Telefoon: 06 53 44 96 09

Neem contact op met Marc

Helaas is het alleen mogelijk om vanuit Nederland een reactie te plaatsen.